کارگاه آموزشی عمومی پنج شنبه 98/4/20 + تولد
جمعه 21 تیر 1398 ساعت 19:21 | نوشته ‌شده به دست مسافر طیب | ( نظرات )
پنجمین جلسه از دور بیستم و یکم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 در نمایندگی قندیان تبریز با دستور جلسه" تخریب های شیشه و روش درمان آن با متد DST"با استادی ایجنت محترم مسافر "عباس"  و نگهبانی مسافر" سعید" و دبیری مسافر"حمید" مورخه 98/4/20رأس ساعت 17:00 آغاز به کار کرد و در ادامه مراسم سومین سال رهایی مسافر محمدرا با حضور مسافران و هم سفران جشن گرفتیم.سخنان استاد:


 سلام دوستان عباس هستم یک مسافر

دستور جلسه امروز بحث شیرین شیشه است، به این جهت که امروز برای همه مسافران و همسفران این قضیه حل شده است. مصرف کنندگان شیشه  در سیستم کنگره 60 درمان شده اند و الان ورزشکار هستند و خدمتگزار و دارای حال خوش می باشند، و دیگر تلخی شیشه برعکس جوامع دیگر و دانشگاهها و.. برای ما وجود ندارد و دلیلش روش درمان شیشه در کنگره می باشد که به راحتی آب خوردن است.

تمام دنیا با تمام علم و تکنولوژی و پول خودشان اصلا اعتقادی به درمان شیشه ندارند، نه تنها شیشه بلکه اعتقادی به درمان اعتیاد ندارند. در آمریکا متخصصانشان در طول چند سال آینده می خواهند دارویی درست کنند تا شیشه را مهار بکند و ما در کشور عزیز خودمان بالاترین متخصصان درمان شیشه را داریم. سیزده سال رهایی شیشه در کنگره هست و ما در کنگره 60 حداقل 50 سال از کل دنیا جلوتر هستیم و بعد از این سالها این محبت و عشق در بین آنها نیست. کدام متخصصی بیشتر از دو دقیقه با معتاد حال خراب صحبت می کند؟ راهنماهای ما وقتشان را شبانه روز در اختیار این افراد می گذارند.آقای مهندس سال 1386 پیام خیلی خوبی دادند و فرمودند: مردم سونامی شیشه در راه هست. با ترفندهای زیبا آمد که شیشه مال افراد سرمایه دار است، برای درمان چاقی است، تمرکز می آورد و پوست صورت را صاف می کند.. شیشه وارد بازار شد و تا مردم بجنبند هزاران قربانی گرفت که آنها هم حتی فرزندانشان را از جنون شیشه کشتند و هزارا فجایع دیگر.


تخریب شیشه فراتر از تخریب سایر مواد  است. سیستم ایکس مثل یک نیروی نظامی است و دوپامین فرمانده آن و شیشه مستقیما روی دوپامین اثر می گذارد و 11 برابر افزایش می دهد و وقتی بچه شخص بغلش می آید او را ببر و پلنگ می بیند و با چاقو  بچه را می کشد و شخص اینگونه می بیند و دچار اسکیزوفرنی می شود. بچه شش ماهه اش را تکه سنگ می بیند و از پنجره بیرون می اندازد. وقتی شخص مصرف نکند شخص دچار بایپولار می شود و شیشه ای ها نسخی می گویند و فرد برای خروج از این وضعیت دوباره مصرف می کند و اجبار به مصرف می شود. یکی از تخریب هایش خرد شدن دندان است، بدنش بوی بد می دهد و پروستات اش از کار می افتد و پوست بدن آب خود را از دست می دهد و جوشهای بزرگ دارد. اما الان در کنگره 60 به راحتی درمان می شوند و حتی در تیم ملی راگبی هستند و اکثرا ورزشکارند. شیشه به روش DST  و با OT  درمان می شود و متخصصین یک زمانی ایراد گرفتند که شیشه و مرفین مثل جن و بسم الله هست و نمی شود. آقای مهندس گفتند که ما کردیم و جور درآمد.


سخنان استاد در مورد مسافر:

قسمت بعدی تولد محمد هست. درمان یعنی بازسازی جسم و روان و جهان بینی و جبران خسارت از خود و خانواده و جامعه و اینها با خدمت محقق می شود. افرادی که خدمت را دریافتند ارتقا پیدا کردند و حالشان خوش است. آقای محمد در سفر اول راهنمایشان آقای امیر بودند و مثل همه شما با حال خراب آمده و با روش دی اس تی درمان شد. من این تولد را به همه اعضای کنگره 60 و آقای مهندس و دیده بانان و راهنمایش و همسفرشان خانم لیلی که خودشان خدمتگزارند تبریک می گویم و محمد دوره مرزبانی موفقی را پشت سر گذاشت. من صمیمانه تبریک می گویم و امیدوارم در روزها و سالهای آینده در کنگره باشند و قدر صندلیشان را بدانند. از این صندلی پلاستیکی 40 تومنی در هیچ کجای دنیا مثل هاوایی و آمریکا و... و هیچ جای دنیا پیدا نمی شود. از این صندلی تنها در کنگره هست که ما را به سمت خوشبختی و حال خوش هدایت می کند. ان شاالله در جایگاه کمک راهنمایی خدمت کند. مرد خوبی هستند و دوست داشتنی و حرف گوش کن و متین هستند برایش یک دست خوب بزنید.

اعلام سفر: 


تخریب بیش از چند سال، آنتی ایکس تریاک ، روش درمان DST  داروی درمان OT ، ورزش والیبال، راهنما امیر، رهایی 3 سالآرزوی مسافر:


آرزو میکنم که هیچ همسفری بدون رهایی مسافرش کنگره را ترک نکند.
خلاصه سخنان مسافر محمد:

سلام دوستان محمد هستم یک مسافر؛ خدا را شاکر و سپاسگزارم که دوباره فرصت شد تا جایگاهی را تجربه کنم که آرزوی همه است و امیدوارم همه عزیزان این جایگاه را تجربه بکنند. خیلی از عزیزان در کنگره بودند و خدمت کردند تا من امروز بتوانم در این جایگاه قرار بگیرم. رسیدن به این جایگاه برای من کار آسانی نبود، بخصوص در سفر اول سخت تر هم بود. هر کسی که در کنگره سفر می‌کند و به رهایی می رسد، در واقع تنهایی به این جایگاه نرسیده، بلکه این امر مهم با حمایت همسفران، اعضای کنگره 60 و دوستانی اتفاق افتاده که کمک حال شخص بودند. زمانیکه سفر اولی بودم، تصمیم گرفتم که در کنگره خدمت کنم، اکثر جایگاه های خدمتی را تجربه کردم، مسئول بخش OT بودم، در گروه مرزبانی خدمت شما عزیزان بودم و این خدمتها باعث شد که با آرامش بیشتری سفر کنم. همه اینها را مدیون همسفر عزیزم هستم که با وجود مشکلاتی که داشتم، همیشه من را حمایت می کردند و دختر خوبم که همیشه کمک حالم بود. از همسفر بسیار بسیار مهربانم حاج خانم قندیان تشکر می کنم، با اینکه می دانستند مشکل دارم، خدا را گواه می گیرم که در این چند سال حتی یکبار هم به روی من نیاوردند. از خانم منیره تشکر می کنم که اول از همه ما به کنگره آمدند و در واقع ایشان پای ما را به کنگره باز کردند. از محمدحسن عزیز تشکر می کنم و امیدوارم که انشاالله سفر خودش را به خوبی به پایان برساند. از راهنمای عزیزم آقای امیر صادقی تشکر می کنم. از بچه های گروه مرزبانی که باهم بودیم تشکر می کنم. دوره مرزبانی با راهنمایی ایجنت محترم آقای عباس رجبی بود، واقعا" دوره بسیار بسیار آموزنده ای برای من بود و از ایشان خیلی سپاسگزارم. امیدوارم باز هم لیاقت خدمت در کنگره را داشته باشم. ممنون که به صحبتهای من گوش کردید.

خلاصه سخنان هم سفر لیلا:


نشان رهایی:
خدمتگزاران:
مرزبان کشیک: مسافر عادل
عکس و گزارش: مسافر محمد
نگارش:مسافر طیب

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
دوشنبه 24 تیر 1398 23:36
خیلی ممنونم آزایجنت محترم آقا عباس خیلی عالی بودخدا قوت وسومین سال رهای آقای محمدعزیزودوعزیزانی که به رهای رفتند تبریک میکم موفق باشین
همسفرسولماز یکشنبه 23 تیر 1398 14:13
با سلام و عرض ادب
آقا محمد عزیز
تولد سومین سال رهایی را به شما که یکی از بهترین و زحمتکش ترین خدمتگزاران کنگره 60 شعبه قندیان تبریز هستید و لیلا خانم عزیز و دختر گلتان و خنواده محترم قندیان تبریک عرض می نمایم و آرزوی بهترینها را برایتان آرزومندم.
و از آرزوی بسیار زیبایتان در سومین جشن تولدتان بسیار خرسند شدم، همسفران این راه زجرکش ترین افراد این خانواده بزرگ هستند، واز اینکه مسافری دراین راه آنرا ارج می نهد بسیار سپاسگزارم
مسافر محمد لژیون6 شنبه 22 تیر 1398 13:36
آقا محمد؛ تولد سه سال رهایی شما را خدمت خودتان و خانواده محترمتان خیلی تبریک عرض میکنم، انشاالله موفقیت های روز افزون و دریافت نشان طلایی...
از آرزویتان خیلی خوشم آمد، من هم بهترینها را برایتان آرزو میکنم...
امیدوارم عوض تمامی خدماتی که به همراه همسفرتان در کنگره انجام داده اید، در زندگیتان جاری و ساری باشد و همیشه موفق و سربلند باشید.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic