مصاحبه مجازی....
سه شنبه 19 فروردین 1399 ساعت 15:45 | نوشته ‌شده به دست همسفر مهران | ( نظرات )
گفت و گوی غیر حضوری با مسافر محمد 
از طریق فضای مجازی. موفق ترین انسان ها آن هایی هستند که مشکلات را تبدیل به بهترین فرصت می کنند. 

1- لطفا خودتان را به رسم کنگره معرفی کنید؟

سلام دوستان محمد هستم مسافر تخریب ۱۷ سال آخرین  آنتی ایکس مصرفی هروئین مدت سفر اول ۱۲ ماه و ۵ روز روش درمان DST داروی درمان OT ورزش فوتبال راهنمای محترم احمدآقا رهایی ۱۰ماه و ۲۳ روز.

2- از شرایط این روزهای خودتان بگویید؟

خوب شرایط، این روزها برای همه مردم متفاوت هست، اکثر مردم در قرنطینه هستند و خیلی ها نمی‌توانند سر کار حاضر باشند و بیکار هستند، اما من به واسطه شرایط شغلی که دارم، بیکار نیستم و کار می‌کنم. از کارگاههای آموزشی کنگره در فضای مجازی و اینستاگرام استفاده می‌کنم، در لژیون مجازی حضور دارم، در وبلاگ نمایندگی خدمت می‌کنم و در کل؛ آموزش دیدن و خدمت کردن در کنگره برای من تعطیل نیست. به واسطه حال خوشی که از کنگره دریافت نموده‌ام، شرایط این روزها هم نتوانسته تأثیر منفی در حس و حال من داشته باشد، فقط سعی می‌کنم توصیه های بهداشتی را بیشتر رعایت کنم و زندگی جاری است. حالم خوب است و امیدوارم که حال همه عزیزان هم خوب باشد.
3- نظرتان در مورد راهکار آقای مهندس برای ایجاد لژیون های مجازی چیست؟

آقای مهندس همیشه یادآوری می‌کنند که درمان اعتیاد و درمان در کنگره مثل یک بیمارستان هست که نمی‌تواند تعطیل شود ، ولی شرایط این روزها چون حاکم هست، نمی‌توانیم در کنار هم جمع شویم، درست است که جلسات تعطیل است اما آموزش‌های کنگره ادامه دارد و همه اعضای کنگره به تفکرات بی نقص و  تصمیم های درست آقای  مهندس واقف هستند . چون قرار بود کنگره تعطیل شود به همین خاطر آقای مهندس تصمیم گرفتند که آموزش‌ها از طریق فضای مجازی باشد  این تصمیم بهترین تصمیمی بود که گرفته شد و اگر این آموزش از طریق فضای مجازی نبود، برای همه اعضا مخصوصا سفر اولی ها نمی توانستند درمان خودشان را تعطیل کنند. چون ما می‌دانیم که درمان در کنگره ۶۰ با یک مثلث جسم، روان و جهان بینی است. شاید می توانستند شربت  همه سفر اولی ها را بدهند، همه ما می دانیم که بدون آموزش درمانی در کار نیست این تصمیم بهترین تصمیمی بود که گرفته شد و آموزش ها در این شرایط در فضای مجازی هست.

4-آیا لژیون مجازی جایگزین خوبی برای لژیون حضوری است؟ و لژیون های مجازی انرژی لژیون های حضوری را دارند؟

اگر به عنوان جایگزین نگاه کنیم بله جایگزین  خوبی است، چون چاره ای جزء این کار نداریم، ولی اگر در مورد انرژی که می خواهیم بگیریم آن انرژی که در لژیون های حضوری از هم دیگر می گرفتیم ، آن انرژی در فضای مجازی نیست چون ما حضور فیزیکی را در لژیون های حضوری تجربه کردیم ، هیچ وقت فضای مجازی آن حس و حال و انرژی را ندارد ، اما با حرکت راه نمایان می شود ، کم کم داریم به این شرایط عادت می کنیم و رفته رفته شرایطمان بهتر می شود و امید وارم این مشکل از تمام دنیا بر طرف شود ، و ما اعضای کنگره بتوانیم حضور فیزیکی داشته باشیم و از هم دیگر انرژی بگیریم.5- از مزیت آموزش مجازی بگویید؟آیا در لژیون های مجازی هم حرمت های کنگره حفظ می شود؟

می‌تواند این شرایط در آینده فرصت خوبی برای ما باشد. چون موفق ترین انسان ها آن هایی هستند که مشکلات را تبدیل به بهترین فرصت ها می کنند ، آقای مهندس هم با ایجاد  لژیون های مجازی این کار را انجام دادند. الان در اینستاگرام ما می‌توانیم به کارگاه‌های آموزشی نگاه کنیم دیدبان ها یا کمک راهنما ها این کارگاه های آموزشی را برگزار می‌کنند و بعضی از افراد هم مشارکت می کنند و در فضای مجازی می‌توانیم از آنها آموزش ببینیم. و فضای مجازی  مزیتی که برای آینده دارد، روزی که این مشکل تمام بشود و ما دوباره مثل گذشته در کنگره حضور داشته باشیم،  آموزش ها از طریق فضای مجازی  ادامه داشته باشد نه به این صورت و به این گستردگی به طوری دیگری. ما در کنگره یاد گرفتیم که هر چیزی و هر مکانی حرمت خاص خودش را دارد، کنگره هم حرمت های خاص خودش را دارد که ما باید آن ها را رعایت کنیم، و یک کنگره ای آموزش دیده است که چطور در فضای مجازی  حرمت‌ها را حفظ کند، و ما در لژیون ها مثل لژیون های حضوری حرمت های کنگره را حفظ می کنیم ، و آن طور که آموزش دیدیم سعی می کنیم در فضای مجازی هم همان طور حرمت ها را حفظ کنیم.

6-شرایط این روزهای جامعه و بیماری چه پیامی می تواند برای مردم و اعضای کنگره داشته باشد؟

خوب این بیماری پیامی که می‌تواند داشته باشد چند وقت است که یک مسئله‌ ای در کل دنیا مطرح می‌شود ما انسان ها زمین را تخریب کردیم و طبق گفته آقای مهندس زمین حکم مام ما را دارد و ما باید از آن  نگهداری کنیم.  کره زمین هم حرمت های  خاص خودش را دارد و ما باید آن حرمت ها را حفظ کنیم ، اما ما حفظ نکردیم و برای تمام مردم دنیا مطرح هست سطح لایه اوزن سوراخ شده است ،  و یخ های قطبی ذوب شده اند و می‌گویند که این تخریب‌ها باعث شده که زمین بر علیه ما برخیزد، و این بیماری هم انعکاس تخریب های  هست که ما به طبیعت وارد کردیم ، و پیامی که برای یک کنگره ای دارد، آخرین دستور جلسه ای که ما قبل از  تعطیلی کنگره داشتیم ،درختکاری بود. ما در کنگره یاد گرفتیم که بابت تخریب هایی که به محیط زیست وارد کردیم ، باید سالی یک  درخت بکاریم ، و حرمت های طبیعت را حفظ کنیم ،  در کل هر عملی که باعث تخریب طبیعت می شود ، یک ضد ارزش محسوب می شود . پس پیامش می تواند برای ما این باشد که هر چه کنیم ، به خود کنیم ، و هر عملی که در طبیعت انجام می دهیم انعکاسش به خود ما بر می گردد، چه خوب باشد  چه بد .


7-کلام آخر:

آرزو می کنم این مشکل خیلی زود حل شود  من هم مثل تمام اعضای کنگره خیلی دوست دارم که دوباره در کنگره حضور داشته باشم و از آموزش‌ها استفاده کنم، و برای تمام اعضای کنگره آرزوی سلامتی می‌کنم ممنونم که وقتتان را در اختیار من گذاشتید ، که در خدمت عزیزان باشم‌ .

خدمتگذار وبلاگ: همسفر مهران
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
احمدآقاکیشی جمعه 22 فروردین 1399 11:20
امیدوارم ،هیچ مانعی برای آموزش دیدن ،وبرای سلامتی ما در ذهنمان شکل نگیرد، واین موضوع را محمد عزیز در این گفتگو بیان کرد،به مهران عزیز هم خدا قوت میگویم
همسفر المیرا پنجشنبه 21 فروردین 1399 23:17
احسنت به خلاقیت شما ‌... خدا قوت
مسافر یوسف.لژیون6 چهارشنبه 20 فروردین 1399 23:59
خدا قوت میگم به آقا محمد و مهران عزیز . مصاحبه خوبی بود.
و آرزوی سلامتی میکنم برای همه انسانها
علی/مرزبانی چهارشنبه 20 فروردین 1399 17:30
خدا قوت اقا محمدعزیزخیلی عالی بودکه واقعابا چراغ خاموش دارید خدمت میکنیدوخسته نباشید میگم بخدمت تمامی خدمتگذاران سایت
مسافر یونس-لژیون یکم چهارشنبه 20 فروردین 1399 17:28
خداقوت به آقامحمدو آقامهران عزیز.مصاحبه زیباو لذت بخشی بود
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات